19 Şubat 2018 Pazartesi
468x90 reklamlar alanı kodu
Spor adamı Georges Hasaert’in adı Crossing’te yaşatılacak..
Spor adamı Georges Hasaert’in adı Crossing’te yaşatılacak..

Başkent Brüksel’in en büyük ikinci belediyesi olan Schaerbeek İlçesi’nde büyük hizmetler veren bir spor adamı ve gönül adamı Georges Haseart adı verildi.
Schaerbeek Belediye Başkan Yardımcısı Sait Köse, kabine arkadaşları Sadık Köksal, Michel D’Herde’nin katılımı ile düzenlenen, plaket törenine Georges Hasaert’in eşi christine Hasaert’de katıldı.
Başkan Yardımcısı Sait Köse,’ Bir spor ve gönül adamı olan ve Schaerbeek Belediyesi’nde uzun yıllar sekreterlik yapan Geörges Hasaert adının yaşatılması için bu adımı attık. Crossing Stadı’nın müdavimlerinden olan ve Crossing’te yıllarca top koşturan, yöneticilik yapan böyle bir insanı unutmak olmazdı..Adının yaşatılması için Schaerbeek Belediyesi olarak gerekeni yapmanın mutluluğu ve onuru içindeyiz’ diyerek, Hasaert Ailesi’ne teşekkür etti.

BİRBİRİNDEN GÜZEL MAÇLAR
Öte yandan Crossing Spor Kulübü tarafından düzenlenen Avrupa Minikler ve Yıldızlar Futbol Şampiyonasının ilk ayak eleme maçları Cumartesi-pazar oynanan maçlar ile devam etti.
32 Aday takımın belirleneceği ilk gün ve yine 16 takımın belirleneceği iki gün süren eleme maçlarında birbirinden güzel maçlar çıkartan ve heyecanlı dakikalar yaşatan miniklerin gol sevinçleri görülmeye değerdi.
Crossing Kulübü Başkanı Erdal Sevik ve RC Schaerbek Kulübü Başkanı Mahir Demiral’da
Georges Hasaert için yapılan törene katılarak, spor adamlarına sahip çıkılmasını memnuniyetle karşıladıklarını söylediler.

MİNİKLER MAÇ SONUÇLARI

Montrouge- As brussels City 1-2,  Anderlecht – Us Maubeuge 1-2,  Montrouge-As  lieussiant 0-1, As Brussels City-– Us Maubeuge 1-1, Anderlecht- As  lieussiant 0-2, Montrouge- Us Maubeuge 1-0, As brussels City- Anderlecht 2-0, Us Maubeuge- As  lieussiant 1-0, , Montrouge- Anderlecht 7-0, As brussels City- As  lieussiant ….-……,
R Jumet Sport –Cs Pays Vert Ostiche Ath 1-1, Usg Tertre Hautrage – Union Lasne Ohain 2-0 , R Jumet Sport- Edj Fleron 0-2 , Cs Pays Vert Ostiche Ath- Union Lasne Ohain 1-1 , Usg Tertre Hautrage-Edj Fleron   0-0, R Jumet Sport- – Union Lasne Ohain 3-0 , Cs Pays Vert Ostiche Ath- Usg Tertre Hautrage 0-1 , Union Lasne Ohain- Edj Fleron0-4 , R Jumet Sport – Usg Terte Hautrage 0-6 ,
Rofc Stockel – Rus Rebecquoise 2-0, Rus Herseaux – Ras Moncheau  3-0 , Rofc Stockel- Ras Jodoigne 0-0, Rus Rebecquoise- Ras Moncheau  3-0, Rus Herseaux- Ras Jodoigne 0-5, Rofc Stockel – Ras Moncheau   3-0, Rus Rebecquoise – Rus Herseaux  5-0 , Ras Moncheau  – Ras Jodoigne 0-3, Rofc Stockel- Rus Herseaux   7-0
Rwd Molenbeek – Kvw Zawentem 2-1, Js Pierreuse – as Lieusaint 1-1 , Rwd Molenbeek- Us Fontenay 3-1, Kvw Zawentem- As Lieusiant 2-0 , Js Pierreuse- Us Fontenay 1-1, Rwd Molenbeek- – as Lieusaint 4-1 , Kvw Zawentem- Js Pierreuse 4-0 , – As Lieusiant- Us Fontenay 1-2 , , Rwd Molenbeek- Js Pierreuse 2-0
Epinay Academie – Co Trivieres 3-0 , Rfc Ronquieres Hy 86 – Ja Armentieres 0-1 , Epinay Academie, Usm Marly 0-0, Co Trivieres- Ja Armentieres 0-3 , Rfc Ronquieres Hy 86 – Usm Marly 0-1, Epinay Academie- Ja Armentieres  4-0 , Co Trivieres – Rfc Ronquieres Hy 86 0-3 , Ja Armentieres – Usm Marly 1-1, Epinay Academie – Rfc Ronquieres Hy 86 5-0
Rj Mavre – Rufc Ransart 1-0 , Rfc Tournai – Rfc Liege  3-0, Rj Mavre- Us Rungis 0-3 , Rufc Ransart- – Rfc Liege  0-3, , Rfc Tournai-  Us Rungis 0-1,  Rj Wavre – Rfc Liege 1-3 , Rufc Ransart- Rfc Tournai 0-3, Rfc Liege  —  Us Rungis 1-2 , Rj Wavre – Rfc Tourne  0-1
Rsc Anderlecht – R Leopold Woluwe  1-2 ,  Ho Veltem – Rsc Paturages 1-2, Rsc Anderlecht – Kfc Diest  1-0 , R Leopold Woluwe  – Rsc Paturages 1-1 ,  Ho Veltem- – Kfc Diest  0-1, Rsc Anderlecht-    Rsc Paturages 1-1 , – R Leopold Woluwe  – Ho Veltem 4-1 , Rsc Anderlecht- Ho Veltem 3-1
Kho Bierbeek – Fc Sainnt Michel 0-2 , Ru Auderghem – R olympic Club Charleorio 3-0 , Kho Bierbeek- Ksk S Gravenwezel Schilde 1-3, Fc Saint Michel – R olympic Club Charleorio 3-0 , Rue Auderghem- Ksk S Gravenwezel Schilde 0-1 , Kho Bierbeek- R olympic Club Charleorio 3-0, Fc Saint Michel – , Ru Auderghem 0-0, R olympic Club Charleorio- Ksk S Gravenwezel Schilde 0-3, Kho Bierbeek- Ru Auderghem 1-2
Meliane  Voeletbalschool – Ur namur 8-0, Macabbi  Brussels – Us Jeumont  0-1 , Meliane  Voeletbalschool- Cse Manageoise 2-0
Rsd Jette – Stade Everois 1-1, Metropole  Utd – R  Leopold Ucle Fc 1-0, Rsd Jette- As Fresnes 4-1 , Stade Everois Rc- R  Leopold Ucle Fc 2-1
Esperance Paris A – Fc Kosova 0-0, R Ixelles Sc- Stella 3-1, Esperance Paris A- Olympic P Deurne 0-0, (aşağı kısm)Fc Saint Josse – Blanche Mesnil  Sf 0-2 , Fc Forest – Fc Solitaire 0-7

YENİHABER BELÇİKA, SPORCUNUN, YÖNETİCİNİ DOSTU..
YENİHABER BELÇİKA OBJEKTİFİNE TAKILANLAR

Bu haber 30 defa okundu